طراحی سایت

وب سایت

3. درآمد را افزایش می دهد

یک وب سایت حرفه ای و با طراحی خوب، بازدیدکنندگان را جذب می کند و در نتیجه به افزایش درآمد کمک می کند.

4. رتبه بندی جستجو را بهبود می بخشد

یک وب‌سایت قدیمی و غیرحرفه‌ای تنها مانع عملکرد رتبه‌بندی جستجو می‌شود، بنابراین بهتر است با داشتن یک طراحی وب‌سایت حرفه‌ای جلو بروید، به طوری که رتبه‌بندی وب‌سایت خود را در بین موتورهای جستجوی محبوب مانند Google حفظ کنید.

5. کاهش نرخ پرش

طراحی وب سایت حرفه ای نه تنها بازدیدکنندگان را به سایت شما جذب می کند، بلکه به آنها کمک می کند تا در آنجا باقی بمانند و آنچه را که کسب و کار شما ارائه می دهد بررسی کنند.

6. در پول صرفه جویی می کند

با داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای از همان ابتدا، از به روز رسانی وب سایت آماتوری که طراحی ضعیفی دارد اجتناب می کنید، که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

7. افزودن قابلیت های آینده وب سایت را ساده تر می کند

اگر در ادامه راه، بخواهید چند قابلیت اضافی به وب سایت خود اضافه کنید، یک طراحی وب سایت حرفه ای پایه و اساس مورد نیاز برای انجام این کار را به راحتی فراهم می کند.

8. هویت برند ثابتی را ایجاد می کند

ایجاد یک هویت برند ثابت برای ایجاد اعتبار و قابل اعتماد بودن کسب و کار ضروری است و داشتن یک وب سایت حرفه ای به شما کمک می کند تا داستان برند خود را به طور موثرتر منتقل کنید.

مزیت طراحی سایت چیست؟

در حالی که امروزه راه اندازی یک وب سایت برای هر کسی به اندازه کافی ساده است، اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت برای تجارت خود هستید، داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای ضروری است.

8 مزیت برتری داشتن یک طراحی سایت حرفه ای عبارتند از:

1. تأثیر اولیه بهتری را ارائه می دهد

داشتن وب سایتی که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، تضمین می کند که سایت شما اولین تاثیر خوبی را برای بازدیدکنندگان ایجاد می کند. وب سایت های آماتور می توانند غیرحرفه ای و کمتر معتبر به نظر برسند.

2. به همگام شدن با رقبا کمک می کند

برای اینکه از رقبا عقب نمانید، به یک وب سایت مجهز به جدیدترین گرایش های طراحی نیاز دارید که از طریق طراحی وب سایت حرفه ای می توان به آن دست یافت.

تاریخچه ای کوتاه از طراحی وب سایت

با پیشرفت تکنولوژی ، فناوری های طراحی وبسایت بسیار تغییر کرد و امروز 5 HTML امکانات متوعی از قبیل پشتیبانی از پخش ویدئو و صدا - ترسیمات گرافیکی - حافظه برنامه و غیره اشاره کرد همچنین CSS 3 با ویژگی های متنوعی از قبیل پشتیبانی افکت های انیمیشنی ، سایه ها و رسپانسیو در موبایل را در خود اضافه کرد.
سازندگان اینترنت در ابتدا هیچ تصوری در مورد اینکه روزی طراحی وب سایت به این اندازه رونق پیدا کنند نداشتند ، امروزه گرافیک و رابط کاربری وب ، بسیار از رابط کاربری نرم افزارهای ویندوزی پیشرفته تر شده است و میتوان وب اپلیکیشن های بسیار با کیفیتی با استفاده از JAVA SCRIPT , HTML , CSS طراحی و پیاده سازی کرد.

وب سایت های اولیه همگی از نوع استاتیک بودند و مانند امروز ابزارهای مدیریتی وجود نداشت ، CMS نقش بسیار سازنده ای در رونق وب سایت ها داشت که به سادگی میتوان هر نوع وب سایتی را از قبیل شرکتی ، شخص ، خبری را طراحی کرد .این امکانات به همین اندازه محدود نمیشود شرکت هایی هم روی پروژه های مستقل خود کار میکنند و CMS اختصاصی طراحی میکنند که ویژگی های خاصی نسبت به CMS های رایگان دارد.

زبان های برنامه نویسی بسیار متنوع شده است و در 2 دسته سمت سرور و سمت کاربر تقسیم بندی میشوند زبان های سمت سرور به PHP,ASP,JAVA, PYTHON, ROUBY و حتی زبان های جدیدتر مانند GO , DART , NODEJS میتوان اشاره کرد همه زبانهای برنامه نویسی میتوانند خروجی یکسانی داشته باشند اما عملکرد و روش های توسعه آنها کاملا متفاوت است اما به طور کلی PHP جزو محبوب ترین و پرطرفدار ترین زبان طراحی وب سایت در دنیا است .

تاریخچه طراحی وب سایت
5. منابع اضافی

دوره های آموزش طراحی وب سایت با خیام تیم

دوره های آموزش طراحی وب سایت وردپرسی، php، لاراول، ری اکت، پایتون و .... را با ویدئو های آموزشی ما یاد بگیرید.