تأمین امنیت سایت و اپلیکیشن

امنیت!

 به روز رسانی کردن برنامه ها

با حفظ همه برنامه‌ها و اسکریپت ها که شما تا الان استفاده کرده اید بسیار مهم است. نقص های امنیتی بسیار مورد توجه هکرها است و این برنامه‌ها باید برای برطرف کردن حفره‌های امنیتی به روز شوند. نگهداری و به روز رسانی هر چیزی که از آن استفاده می‌کنید بسیار مهم است.

۲. سیاست و رمزگذاری قوی

استفاده از گذرواژه‌های قوی مهم است. هکرهای سایت اغلب از نرم‌افزارهای پیشرفته استفاده می‌کنند که میتوانند به رمز ها دسترسی داشته باشند. این قانون رمز  باید همیشه حفظ شود.

۳. تهیه SSL برای سایت

از  SSL در ورود به سیستم خود استفاده کنید. SSL  اطلاعاتی مانند شماره کارت اعتباری، شماره  اجتماعی و اعتبار ورود به سیستم را با امنیت کامل منتقل می کنند.

۴. از میزبان مطمئن استفاده کنید

انتخاب یک شرکت برای میزبانی سیار مهم است و تامین فضای امن و پر سرعت برای ساخت سایت و اپلیکیشن قدم اول در داشتن یک سایت و اپ موفق می‌باشد.

امنیت وب سایت می تواند یک موضوع پیچیده (یا حتی گیج کننده) در یک چشم انداز همیشه در حال تحول باشد. این راهنما به منظور ارائه یک چارچوب روشن برای صاحبان وب سایت هایی است که به دنبال کاهش ریسک و اعمال اصول امنیتی در ویژگی های وب خود هستند قبل از شروع، مهم است که به خاطر داشته باشید که امنیت هرگز راه حلی برای تنظیم و جعل آن نیست. درعوض، ما شما را تشویق می‌کنیم که به آن به‌عنوان یک فرآیند پیوسته فکر کنید که برای کاهش ریسک کلی نیاز به ارزیابی مداوم دارد.

شروع

2 نظرات

  • سام رضامنش
    ارسال شده 1401/02/03 7:45 ب.ظ 0لایک ها

    بسیار از پشتیبانی راضی هستم. خیلی ممنون از تیم کاردرست خیام

پیام بگذارید