پشتیبانی مشتری

khayaamweb@gmail.com

77752543 (021)

09106803150

khayaam_team

ارتباط با ما

جهت ارتباط با ما، ثبت و پیگیری سفارش (طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی گرافیک، پکیج های آموزشی، پیگیری خرید از فروشگاه سخت افزار و ....) کافیست فرم زیر را پر کنید. مشاورین ویرا پرداز خیام 24 ساعته، از شنبه تا جمعه پاسخگوی شما هستند. هر تیکت در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.
تماس با مشاورین:
1- خیام وب: ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، مشاوره در تمامی زبان های برنامه نویسی، حل مشکلات فنی در سایت و اپلیکیشن های طراحی شده.

2- خیام ادورتایزمنت (advertisment): مشاوره برندینگ و ثبت برند، فعالیت های تبلیغاتی، تمامی خدمات طراحی و چاپ و موشن گرافی.

3- خیام آکادمی: خدمات آموزشی: زبان های برنامه نویسی(c++ ,java script, php, c,python,java,react, react native) ، هوش مصنوعی و دیتا ساینس، ریاضیات و گراف تئوری و ...

داخلی4 مدیریت

برای یافتن آدرس ما در نقشه کافی است برنامه گوگل مپ را باز کرده و عبارت شرکت برنامه نویسی خیام را جستجو کنید و بعد گزینه direction را بزنید تا به سمت شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت خیام هدایت شوید! به همین راحتی!
ارتباط با شرکت خیام بسیار آسان است و متخصصان ما تمامی خدمات اینترنتی، بازاریابی، مشاوره آنلاین در رابطه با خدمات آنلاین و وب، طراحی سایت و اپلیکیشن و غیره را برای شما فراهم می کنند و به بهترین وجه شما راهنمایی کرده و مشاوره رایگان ارائه می دهند. پس اگر کسب و کارتان آنلاین است یا هر ربطی به فعالیت های آنلاین دارد و یا حتی به خدمات فیزیکی مربوط به بازاریابی نظیر طراحی و چاپ کارت ویزیت، بنر تبلیغاتی، برچست، ست اداری و غیره نیاز دارید، خیام تمام نیازهای آموزشی، آنلاین و بازاریابی شما را برآورده می کند.

فرم تماس