خیام تیم

چرا همه تیم برنامه نویسی ما را قبول دارند؟
جواب این سؤال بسیار ساده است؛ تیم برنامه نویسی خیام مجموعه ای است از نخبگان بهترین دانشگاه های ایران ازجمله دانشگاه صنعتی شریف، تهران، شهید بهشتی و خوارزمی که با تلاش های هیئت مدیره و اعضای اصلی گرد هم آمدند تا فقط یک شعار را محقق کنند:
“تعهد، تخصص، یادگیری مستمر”.
امروز شرکت برنامه نویسی خیام تیمی متشکل از زبده‌ترین متخصصان آی ‌تی، برنامه نویسی، هوش مصنوعی و گرافیک است که با مدیریت راهبردی توانستیم به یکپارچگی و حداکثر هماهنگی برسیم و با انرژی فزاینده و یادگیری مستمر به رضایت حداکثری مشتریان دست پیدا کنیم.

ویرا پرداز خیام

ویرا‌پردازخیام در حوزه‌های طراحی وب‌ سایت و اپلیکیشن اندروید و iOS فعال است ولی کار ما فقط به این موارد محدود نمی‌شود.

حوزه فعالیت های ما

ما در زمینه‌های سئو، طراحی قالب سایت ‌های وردپرسی و کدنویسی شده، طراحی قالب اپلیکیشن، طراحی‌های گرافیکی، انیمیشین‌سازی، موشن گرافی، دیجیتال مارکتینگ، آموزش، ریاضیات، خدمات گسترده‌ای را به مشتریانمان ارائه می‌کنیم.

روش کاری‌ خیام

روش کاری‌ خیام، روند رشد و پیشرفت آینده طراحی وب‌سایت را شکل می‌دهد؛ و ما شما را به آنچه می‌خواهید و رویایتان است می رسانیم و رمز موفقیت خود را تعهد به مشتریان می‌دانیم.

شرکت برنامه نویسی خیام 

این شرکت از همان ابتدا بهترین و مشتاق ترین متخصصان در زمینه های مختلف برنامه نویسی و طراحی سایت و اپ را گرد هم آورد تا مجموعه یکپارچه و حرفه ای داشته باشیم که به صورت هماهنگ می توانیم پروژه های برنامه نویسی،‌ طراحی سایت و غیره را به بهترین نحو و طبق نقشه راهی بی نقص، پیاده سازی کنیم. خدا را شاکریم که تا به اینجای کار بیش از ۹۰ درصد از مشتریان از ما رضایت صد درصدی داشته اند و ما را بهترین شرکت برنامه نویسی ایران خطاب کرده اند.

ما با ارائه سرویس های متنوع، ارزان و باکیفیت توانسته ایم به اینجا برسیم و قصد داریم قله های برنامه نویسی را تا هر جایی که امکان داشته باشد فتح کنیم. پرسنل خیام به انواع زبان های برنامه نویسی نظیر HTML، Java، PHP، CSS و غیره اشراف کامل دارند و در اکثر پلتفرم ها نظیر ری اکت نیتیو (React Native)، اندروید استودیو و سویفت نیز تجربه و تخصص دارند. ما با به روز نگاه داشتن دانش خود و کسب تجربه هرچه بیشتر به تیم خیام تبدیل شدیم.

برای ثبت سفارش آماده‌اید؟

اگر نیاز به یک وبسایت یا اپلیکیشن دارید و مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید کافی است در سایت ثبت نام کرده و 10 درصد، تخفیف کلی بگیرید، سپس با یکی از شماره های شرکت خیام تماس بگیرید و پس از تعیین وقت قبلی، برای یک مشاوره رایگان و جامع میهمان ما باشید. همین حالا تماس بگیرید.