لیست قوانین در شرکت ویرا پرداز خیام

نشانی وب‌سایت ما: https://khayaamteam.com.

شرکت برنامه نویسی در تهران (سهامی خاص)

Terms-and-Conditions

1) کارفرما متعهد می شود تمامی اطلاعات اولیه مانند محتوا، لوگو، تصاویر، اطلاعات و …. جهت قرارگیری در سایت را قبل از ارائه طرح اولیه در اختیار مجری یعنی ویرا پرداز خیام قراردهد. در غیراینصورت تغییر و اضافه نمودن اطلاعات و محتوای جدید مشمول هزینه اضافی می باشد. همچنین تولید و ارائه محتوا و مدیا جهت درج در سایت به هر نحو برعهده مشتری یا سفارش دهنده بوده و هیچ مسئولیتی متوجه مجری نخواهد بود مگر با پرداخت هزینه آن. در صورت عدم ارائه محتوا، ویرا پرداز خیام می تواند سایت را با تصاویر و محتوای نمونه تحویل دهد و مسئولیت تغییر محتوا برعهده مشتری خواهد بود.

2) مشتری متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، برای درخواست اضافه کردن ماژول ها و ویژگی های جدید به وبسایت، هزینه آنرا پرداخت نماید.

3) مشتری یا کارفرما متعهد می شود پس از تأیید طرح اولیه و یا طرح نهایی وبسایت، هرگونه درخواست تغییر که منجر به طراحی مجدد و یا تغییرات عمده در سایت شود، هزینه آن را طبق تعرفه روز یا برآورد ویرا پرداز خیام به صورت یکجا پرداخت نماید، در غیر اینصورت تمام تعهدات مجری منتفی خواهد بود.

4) کارفرما متعهد می شود محصولات/خدمات/آموزش‌هایی را در سایت خود قرار دهد که ازجمله ممنوعات تجاری و پستی نباشد و یا محصولات/خدمات/آموزش‌هایی در سایت قرار دهد که از لحاظ قوانین و مقرارت دولت جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس، خرید و فروش و ارائه آن ممنوع نمی باشد. مسئولیت هر نوع پاسخگویی به مراجع ذیربط یا تامین و تادیه خسارت مشتریان و مدعیان، با کارفرما یا مشتری خواهد بود.

5) کارفرما متعهد می‌شود قوانین کپی رایت، تجارت الکترونیک، علائم انحصاری و اختصاری، نقض حقوق صاحب امتیاز و اثر، کالاهای ممنوعه و تقلبی را در عرضه و فروش و ارائه محصولات/خدمات/آموزش‌ها رعایت نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این بند و بروز هرگونه مشکل، مسئولیت هر نوع پاسخگویی به مراجع ذیربط یا تامین خسارت مدعیان با ایشان خواهد بود.

6) پرداخت کلیه مالیات و کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده مشتری است و مبلغ قرارداد به صورت خالص به سرویس دهنده یعنی ویرا پرداز خیام پرداخت می گردد.

7) ویرا پرداز خیام هیچ گونه مسولیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی تارنما به افراد به هر نحوی از سوی کارفرما یا سفارش دهنده را ندارد.

8) ویرا پرداز خیام هیچ گونه مسولیتی در قبال نشانه هایی که توسط مشتری یا سفارش دهنده در جایی غیر از وبسایت رسمی ویرا پرداز خیام ثبت شده اند را نخواهد داشت.

9) در صورت ثبت دامنه سایت از طریق کارگزار، مشتری یا سفارش دهنده متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به تمدید دامنه را طبق تعرفه پرداخت نماید (مرجع اعلام قیمت ویرا پرداز خیام می باشد).

10) ویرا پرداز خیام موظف نیست تمامی سورس کدها را به مشتری تحویل دهد.

11) طراحی وب سایت های سفارش داده شده تنها می تواند در یک دامنه و یک سایت نصب و فعال شود. اگر اشتباهات تایپی در زمان اعلام دامنه و یا ساب دامنه صورت گیرد، عواقب ناشی از آن بر عهده خود مشتری است. امکان تغییر و یا اضافه کردن دامنه و ساب دامنه بعد از ارسال سفارش و عقد قرارداد وجود ندارد مگر با هزینه خود مشتری.

12) به دلیل رعایت مسائل امنیتی تحت هیچ شرایطی مشتری نمی تواند به اطلاعات هاست دسترسی داشته باشد، مگر با پرداخت هزینه اضافی و با توافق قبلی با کارگزار.

13) مشتری می تواند با پرداخت هزینه حداقل 10برابر هزینه قرارداد سورس کدهای برنامه را دریافت نماید. اما مجاز به حذف امضا ویرا پرداز خیام از سورس نحواهد بود. در هر صورت ویرا پرداز خیام مجاز به قراردادن امضای اثر خود در انتهای سایت می باشد.

14) كليه حقوق علمي, مادی و معنوي طرح مطابق قانون حقوق مصنفین و مولفین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعلق به ویرا پرداز خیام مي باشد.

15) مشتری می تواند با پرداخت هزینه 20 برابر هزینه قرارداد حقوق مادی و معنوی اثر را به خود منتقل نماید و در اینصورت ویرا پرداز خیام متعهد می گردد تحت هیچ شرایطی از طرح ارائه شده در این قرارداد برای شخص ثالث استفاده ننماید. در هر صورت ویرا پرداز خیام مجاز به قراردادن امضای اثر خود در انتهای سایت می باشد.

16) در صورت درخواست حذف امضای اثر، مشتری یا سفارش دهنده می تواند با پرداخت هزینه حداقل 2 برابر هزینه قرارداد و کسب رضایت کتبی ویرا پرداز خیام در قرارداد رسمی، امضا را حذف نماید.

17) هرگونه درخواست مشتری برای تغییر در وضعیت سفارش به عنوان شخصی سازی تلقی می گردد و مشمول هزینه است.

18) هرگونه درخواست مشتری برای تغییر در وضعیت سفارش به عنوان شخصی سازی تلقی می گردد و مشمول هزینه است.

19) قرارداد سئو و بهینه سازی به هر شکل شامل هزینه جداگانه و خارج از قرارداد و قوانین طراحی وب سایت و برنامه نویسی است. مرجع اعلام قیمت و هزینه قراردادهای سئو و بهینه سازی مطابق نظر واحد فنی سئو است.

20) حذف کپی رایت از انتهای سایت‌ها، اسکریپت‌ها و ماژول های مجموعه ویرا پرداز خیام خلاف قوانین بوده و متخلف موظف به پرداخت 3 میلیون تومان خسارت به ویرا پرداز خیام و بازگرداندن کپی رایت به سایت خود می باشد. در غیر اینصورت خدمات و سرویس‌های ارائه شده به مشتری قطع خواهد شد و موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قانونی و قضایی، پیگیری خواهد شد.

21) هرگونه سوء استفاده از سرویس ها و قالب ها توسط مشتری باعث باطل شدن لایسنس وی خواهد شد. بلافاصله کلیه سرویس‌های ارائه شده به مشتری قطع و موارد از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری می شود.

22) پس از پایان مدت زمان قرارداد، تحت شرایط قرارداد مشمول پشتیبانی مادام العمر خواهید بود.

23) در صورت ایجاد و مطرح شدن سوالات فنی و یا هر سوال دیگری توسط مشتری، هیچ مسئولیتی ویرا پرداز خیام از بابت پاسخگویی به سوالات و آموزش نمی باشد . با اینحال سرویس دهنده می کوشد در حد توان به سوالات پاسخ گوید.

24) مشتری موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

25) طبق ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از ۳ الی ۶ ماه حبس یا ۷۴ ضربه شلاق و ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌ در صورتیکه مشتری اقدام به توهین، فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد. طبق قانون ویرا پرداز خیام حق شکایت و پیگرد قانونی از طریق مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ می داند.

26)تمامی طراحی های وب سایت و پورتال های انجام شده به صورت فارسی بوده و در صورت درخواست مشتری یا سفارش دهنده مبنی بر افزودن زبان اضافی برای طرح ، 50 درصد هزینه قرارداد اولیه برای افزودن هر زبان اضافی دریافت می گردد.